Moravská lakorosová liga v českém lakrosu  

MČR 2015 - Strážnice

20. - 21. 6.
Více informací zde »

 

Novinky

 • Školení rozhodčích
 • Novinky
 • Obecná diskuse
 • Výsledky
 • Soutěžní řád
 • Dokumenty
 • Otázky a odpovědi
 • Kontakty
 • Fotogalerie
 • Můj tým
 • přihlásit se
 • 1. kolo MLL 17.-18.10. v Mikulově

  Zdravím všechny lakrosové nadšence,

  a zasílám informace k 1. kolu MLL, které se bude konat 17.-18. října v Mikulově:)

  Velmi důležitá je grafická perla v příloze (vytvořeno mnou), která vám sdělí vše podstané o místech pro akci důležitých. Vše je blízko sebe, vlastně se bude jednat o menší olympijskou vesničku.

  Pod bodem A se skrývá hřiště, na kterém budeme hrát (Republikánské obrany 608, Mikulov). Jedná se o to zadní, které je vybaveno UMĚLOU trávou. Pokud se hraje v Mikulově, tak se hraj vždy zde, tudíž místo jistě dobře znáte. Parkovat se dá v proluce mezi kabinami, příp. u obchodního domu KIK. K dispozici máme tři šatny, a jelikož se v nich moc času netrávívá, všichni se jistě srovnáme, a to obzvláště za situace, kdy se snad mikulovští borci a borkyně dokopou k postavení hangáru. Ten by měl tvořit zázemí stánku, ve kterém se o vás postará Pavlík (hráč OSTO6). Tento se vyznačuje tím, že vlastní minipivovar (http://www.pivovarmamut.cz/), kde je sládkem, je vinařem a pálí různé p& aacute;lenky. K dipozici tak mimo obvyklého sortimentu bude zejm. jeho pivo, jeho víno, jeho kořalka a jeho burčák (doufám, že se dostaneme i ke hře). Možná si nekteré pochutiny budete chtít i odvézt a nejlíp uděláte, když si je rovnou objednáte – 728b381 574.

  Pod bodem B naleznete místo (Pod Platanem 43, Mikulov), které v případě zájmu a chuti na nějakou tu zábavu budete moci večer navštívit (samozřejmě Mikulov nabízí celou řadu dalších míst, kde je možno hledat jisté povyr ažení). Jedná se o výše zmíněný minipivovar MAMUT, kde všechny ingredience dostupné ve stánku u hřiště dostanete ještě čerstvější. Pan majitel počítá i s tím, že bude grilovat, příp. si budete moci grilovat i sami. U minipivovaru je hned penzion (http://www.penzion-frope.cz/) a milovníci nijak tichých nocí jej budou moci využít (počítám, že bude-li volno či zavčas rezervováno).

  Konečně bod C, což je Základní škola Hraničářů (Hraničářů 617E, Mikulov), kde se bude spát. Nocleh je zajištěn v tělocvičnách na karimatkách (ale měly by být k dispozici i matrace) a ve spacácích. Ubytování stojí 50 Kč/osoba/noc. Zatím počítáme s přespáním ze soboty na neděli, pokud však dorazíte již v pátek, jistě se o vás postaráme (jen to, prosím, zavčas dejte vědět). Ubytovací atašé Bublina (773 692 459) se o vác ráda postará a po příjezdu vám předá klíče (jeden na tým jistě stačí).

  Je to sice stručný popis, ale snad jsem na nic nezapomněl:)

  Pokud budete cokoliv potřebovat, neváhejte se na mě obrátit.

  Těším se! A všichni tady v Mikulově taky.

  Hortva

  721 874 100
  vo.mi@centrum.cz (co se lakrosu týče )
  mihalik@akmihalik.cz (co se právního poradenství týče:))
  mapka

  Poslední diskuse

  Žádné příspěvky.