Moravská lakorosová liga v českém lakrosu  

MČR 2015 - Strážnice

20. - 21. 6.
Více informací zde »

 

Novinky

 • Školení rozhodčích
 • Novinky
 • Obecná diskuse
 • Výsledky
 • Soutěžní řád
 • Dokumenty
 • Otázky a odpovědi
 • Kontakty
 • Fotogalerie
 • Můj tým
 • přihlásit se
 • 2.kolo MLL Mikulov

  Zdravím všechny lakrosové nadšence,

  a zasílám informace k 2. kolu MLL, které se bude konat 15.-16. října v Mikulově. Tuto zprávu zasílám všem, kterým zprávy píše i prezidentka a snad to tedy pro informování široké lakrosové obce bude stačit.

  Velmi důležitá je grafická perla v příloze, která vám sdělí vše podstatné o místech konání akce. Vše je blízko sebe, vlastně se bude jednat o menší olympijskou vesničku.

  Pod bodem A se skrývá hřiště, na kterém budeme hrát (Republikánské obrany 608, Mikulov). Jedná se o to zadní, které je vybaveno UMĚLOU trávou. Pokud se hraje v Mikulově, tak se hraj vždy zde, tudíž místo již dobře znáte (hráli jsme tu i minulý podzim). Parkovat se dá v proluce mezi kabinami, příp. u obchodního domu KIK. K dispozici máme tři šatny, a jelikož se v nich moc času netrávívá, všichni se jistě srovnáme (naše šatny se budou nacházet v přízemí budovy a budou označeny cedulkami). Zázemí u hřiště bude tvořit hangár s posezením a stánek, ve kterém se o vás postará Pavlík (hráč OSTO6). Nabídk a stánku bude skvělá, stejně jako při poslední lize. Jistě nebude nouze o uzeniny z grilu, polévky a hlavně o burčák, víno, pivo, limonádu, burčák, pálenky a jiný alkohol. Myslím, že se máte na co těšit a nákup v Bille můžete jistojistě vynechatJ Možná si některé pochutiny budete chtít rovnou odvézt (nejspíše do Prahy, protože tam takové pochoutky nemáte) a nejlíp uděláte, když si je rovnou objednáte – 728 381 574.

  Pod bodem B naleznete místo, které v případě chuti a zájmu o nějakou tu zábavu budete moci večer navštívit. POZOR, oproti minulému roku dochází ke změně! Protentokrát máme jen pro lakrosové hráče rezervovanou vynikající pivnici U Devatero řemesel (naleznete na facebooku) provozovanou brankářem OSTO6 Červotočem. Hospoda se nachází na adrese (Piaristů 998/8, tedy na mikulovské ulici hříchu) a bude na vás čekat dostatek míst, dostatek piva, dostatek vína, dostatek jiného alkoholu nealkoholu, milá obsluha a teoreticky i nějaké ty pochutiny z grilu. Očekáváni budete v sobotu po 19.00 hod. (pokud dojedete i v pátek, neváhejte s rekognoskací terénu).

  Konečně bod C, což je Základní škola Hraničářů (Hraničářů 617E, Mikulov), kde se bude spát (zde beze změny tak, jako minule). Nocleh je zajištěn v tělocvičnách na karimatkách (ale měli by být opět k dispozici i nějaké molitany) a ve spacácích. Ubytování stojí 50 Kč/osoba/noc. Zatím počítáme s přespáním ze soboty na neděli, pokud však dorazíte již v pátek, jistě se o vás postaráme (jen to, prosím, zavčas dejte vědět). Ubytovací atašé Bublina (773 692 459) se o vás ráda postará a po příjezdu vám předá klíče (jeden na tým jistě stačí).

  Je to sice stručný popis, ale snad jsem na nic nezapomněl.

  Pokud budete cokoliv potřebovat, neváhejte se na mě obrátit.

  Těšíme se na vás v Mikulově.

  Hortva

  Poslední diskuse

  Žádné příspěvky.